Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Firma 25-lecia na Śląsku

pobierz pdf

24 lutego już po raz piętnasty podczas Uroczystej Gali Śląskiego Stowarzyszenia Menadżerów w Katowicach zostały wyróżnione najbardziej innowacyjne firmy i menedżerowie na Śląsku.

W zaszczytnym gronie osób wyróżnionych znalazła się Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o., której przyznano tytuł firma 25- lecia na Śląsku.

W rekomendacji do tytułu przedstawionej przez Regionalną Izbę Przemysłowo- Handlową podkreślono działania, które przyczyniają się do podniesienia pozycji gospodarczej Gliwic- udaną konsolidację potencjału instytucji otoczenia biznesu, modelowe zagospodarowanie terenów i obiektów pokopalnianych – Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice” oraz pełnienie czołowej roli w regionie -instytucji wsparcia innowacyjnego rozwoju przedsiębiorstw .

To dla nas cenne wyróżnienie, które motywuje do dalszego rozwoju. 

W naszej filozofii działania przedsiębiorczość i rozwój są nierozłączne i wzajemnie uwarunkowane – jedno bez drugiego nie ma sensu. Na nieustannie powiększającym się obszarze naszego działania stymulujemy rozwój przedsiębiorczości poprzez dostarczanie nowoczesnych usług doradczych i prorozwojowych, promocję i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań oraz pomoc w wykorzystaniu środków UE.

Nie bez przyczyny nasze motto brzmi- Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój… bo liczą się pomysły. My realizujemy to w praktyce i cieszymy się, że te nasze działania na rzecz wsparcia biznesu, nauki i samorządu zostały docenione.