Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

GAPR akredytowanym przez Ministerstwo Rozwoju ośrodkiem innowacji!

pobierz pdf

GAPR sp. z o.o.  znalazła się na liście ośrodków akredytowanych. Jest to dla nas bardzo ważna informacja z uwagi na fakt, że większość środków Unii Europejskiej, w szczególności dedykowanych wsparciu przedsiębiorczości, będzie dystrybuowana za pośrednictwem ośrodków innowacji. Akredytacja to także dowód na to, że usługi doradcze w zakresie innowacji realizowane w GAPR sp. z o.o.  są na najwyższym poziomie i odpowiadają międzynarodowym standardom.

Jeśli chodzi o GAPR są to takie usługi, jak audyt innowacyjności, doradztwo we wdrażaniu innowacji i technologii w tym: ocena innowacyjności przedsięwzięć, analiza rynku, audyt marketingowy, technologiczny. Ponadto GAPR wspiera firmy i pomaga w pozyskiwaniu finansowania zewnętrznego oraz poszukiwaniu partnerów biznesowych w kraju i za granicą. – Są to także usługi związane z wejściem na rynek nowych produktów i usług oraz działania związane z internacjonalizacją, które podejmujemy wspierając firmy w kierunku zwiększenia udziału w działalności eksportowej.

Jak informuje Ministerstwo Rozwoju, system akredytacji przygotowany został po raz pierwszy i ruszył wraz z nowym okresem programowania. Powstał m.in. na potrzeby poddziałania 2.3.1 Programu Inteligentny Rozwój „Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP”, wdrażanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Wsparcie mogą uzyskać zgłoszone przez przedsiębiorcę proinnowacyjne usługi doradcze, świadczone przez akredytowany ośrodek innowacji. Akredytacja przyznawana jest na okres dwóch lat.

Potwierdzenie akredytacji