Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcejpl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

GAPR połączył się z Spółką z Rybnika

pobierz pdf

Informujemy, że z dniem 31.12.2018 r. doszło do połączenia Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. ze Górnośląska Agencją Promocji Przedsiębiorczości Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku w trybie art. 492 § 1 pkt 1 k.s.h. poprzez przeniesienie na GAPR Sp. z o.o. (spółkę przejmującą) całego majątku spółki GAPP Sp. z o.o. (spółki przejmowanej).

W związku z powyższym, na mocy art. 494 § 1 k.s.h. spółka przejmująca GAPR Sp. z o.o. z dniem połączenia (będącym dniem wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego), tj. z dniem 31.12.2018 r. wstąpiła we wszystkie prawa i obowiązki spółki przejmowanej GAPP Sp. z o.o. Od tego dnia spółka GAPR Sp. z o.o. pozostaje stroną wszystkich stosunków prawnych, którymi dotychczas pozostawała związana spółka GAPP Sp. z o.o. Następuje to z mocy prawa (z mocy powołanego art. 494 § 1 k.s.h.)  i nie wymaga żadnych dodatkowych czynności (aneksy, porozumienia zmieniające itp.).

We wszystkich kwestiach związanych ze sprawami dotyczącymi uprzednio spółki GAPP Sp. z o.o. prosimy zatem o kontakt bezpośrednio ze spółką GAPR Sp. z o.o.