Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

GAPR na spotkaniach FUTURE MATCH w trakcie targów NOWY CEBIT 2018 zaprezentuje potencjał przedsiębiorców

pobierz pdf

Konsultanci ośrodka Enterprise Europe Network działającego przy Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. oraz zainteresowani przedsiębiorcy województwa śląskiego w terminie 11 – 14 czerwca 2018 r. będą uczestniczyć w giełdzie kooperacyjnej Future Match 2018 mającej na celu zgromadzenie przedsiębiorców, instytucji naukowych i uczelni w jednym miejscu, umożliwiając im nawiązanie kontaktów oraz prezentację swojej działalności potencjalnym kooperantom.

Future Match (FM) jest organizowany przez konsultantów projektu Enterprise Europe Network, największą sieć wsparcia biznesu w Europie.  Od 1999 r. umożliwiło nawiązanie współpracy w zakresie umów sprzedaży i licencjonowania, wspólnych przedsięwzięć, podwykonawstwa, transferu technologii oraz projektów badawczo-rozwojowych. Wraz z partnerami zewnętrznymi Future Match zapewnia uczestnikom usługi konsultingowe w zakresie zagadnień patentowych, finansowania badań UE i pomaga startupom podczas imprezy.

Targi NOWY CeBIT to jedne z najstarszych i zarazem największych międzynarodowych targów informatycznych oprogramowania, sprzętu komputerowego i nowych technologii organizowanych na Starym Kontynencie.

Nowy CEBIT składa się z czterech głównych elementów:

  • d! Conomy – platforma poświęcona cyfryzacji biznesu i administracji,
  • d! Tec – cyfrowa przyszłość,
  • d! Talk – konferencje na temat problemów ekonomicznych, politycznych, społecznych wynikających z trendu cyfryzacji,
  • d! Campus – technologia cyfrowa ożywiona

W ubiegłym roku targi odwiedziło ponad 200 tys. zwiedzających, w tym 70 tys. gości z zagranicy. Swoje oferty przedstawiło ponad 5 tys. wystawców z 70 krajów.

Kolejna edycja Future Match już w 2019 r.

Kontakt:

Łukasz Szojda
Menedżer Projektu
 lszojda@gapr.pl
 +48 32 339 31 62
 +48 600 462 758

 

źródło: CEBIT 2018: The Future is Fun (cebitchannel)