logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Giełda kooperacyjna na Mobile World Congress w dniu 26-28 lutego 2019 r. w Barcelonie.

pobierz pdf

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 26-28 lutego 2019 r. podczas targów MOBILE WORLD CONGRESS w Barcelonie.

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

NA CZYM POLEGA GIEŁDA KOOPERACYJNA?

  • Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na głównej stronie wydarzenia, dostępny również TUTAJ.
  • W formularzu rejestracyjnym w pierwszej kolejności należy zaznaczyć kraj pochodzenia (w przypadku Polski – „from other countries”). Kolejnym etapem rejestracji jest wybór dni i przedziałów godzinowych, w których uczestnik planuje brać udział w giełdzie. Następnie należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu on-line na stronie giełdy (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy,
  • W dniach 26-28 lutego 2019 r., przy ponumerowanych stolikach na stoisku Katalonii na targach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

KOSZT

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają jednak we własnym zakresie koszty biletu wstępu na targi MWC.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Termin rejestracji upływa 12 lutego 2019 r.

Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!

Więcej informacji nt. giełdy kooperacyjnej udziela: e-mail: aleksandra_wadowska(at)parp.gov.pl