logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Hannover Messe 2018 w Hanowerze

pobierz pdf

Międzynarodowa giełda kooperacyjna dla branży przemysłowej – „Technology & Business Cooperation Days”, odbędzie się w terminie 24 – 26 kwietnia 2018 r. podczas targów Hannover Messe 2018 w Hanowerze.

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. w Gliwicach udzieli wsparcia firmom zainteresowanym udziałem w giełdzie kooperacyjnej. Spotkania mają na celu zgromadzenie przedsiębiorców, instytucji naukowych i uczelni w jednym miejscu, umożliwiając im nawiązanie kontaktów oraz prezentację swojej działalności potencjalnym kooperantom. To doskonała okazja do wypromowania swoich produktów/usług, nawiązania współpracy z partnerami biznesowymi, naukowcami, zapoznania się z najnowszymi trendami w branży, spotkania i wymiany opinii z ekspertami i naukowcami z całego świata.

Dla kogo?
Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm, instytucji badawczych oraz jednostek akademickich poszukujących partnerów w ramach współpracy technologicznej i biznesowej. Wydarzenie jest dobrą okazją do zapoznania się z kontrahentami oferującymi nowoczesne rozwiązania technologiczne w dziedzinie:

 • przemysł 4.0 oraz inteligentne rozwiązania fabryczne, w tym technologie produkcyjne efektywne pod względem wykorzystania zasobów i energii,
 • energooszczędne technologie produkcji,
 • zrównoważona energia i transport.

Jak to działa ?

 • Uczestnicy giełdy rejestrują się za pośrednictwem strony internetowej wydarzenia i tworzą szczegółowy profil firmy;
 • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy;
 • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
 • W dniach 24-26 kwietnia 2018 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych, indywidualnych spotkań.

Rejestracja i koszty uczestnictwa

Rejestracja na giełdę kooperacyjną trwa do 9 kwietnia 2018 r.

 • Rejestracja do 28.02.2018 r. – uczestnictwo w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatne.
 • Rejestracja po 28.02.2018 r. – koszt uczestnictwa wynosi 119 euro.

Koszty podróży i zakwaterowania uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Więcej informacji na temat giełdy dostępnych jest na stronie www wydarzenia. Więcej informacji na temat Hannover Messe znajduje się na stronie www targów. Wszelkie pytania dotyczące udziału w giełdzie kooperacyjnej prosimy kierować na adres: een@gapr.pl

 W ramach uczestnictwa w giełdzie kooperacyjnej zapewniamy:

 • Udział w umówionych rozmowach biznesowych z zagranicznymi firmami – darmowa rejestracja tylko do 28 Lutego 2018r.,
 • Po 28 lutym koszt udziału wynosi 119,00 EUR,
 • Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w trakcie trwania targów (koszt noclegów w prywatnych kwaterach i wyżywienia pokrywa uczestnik).

Stoisko Województwa Śląskiego na targach przemysłowych Hannower Messe 2018 w Niemczech.

Zaproszenie do współpracy.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 23-27 kwietnia 2018 roku w Hanowerze odbędą się Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe.

Targi w Hanowerze należą do największych i najważniejszych na świecie imprez przemysłowych, podczas których promowane są nowe idee i nowinki branżowe. Towarzyszy im międzynarodowa wystawa innowacyjnych produktów i usług dla przemysłu. W ubiegłym roku targi odwiedziło ponad 200 tys. zwiedzających, w tym 70 tys. gości z zagranicy. Swoje oferty przedstawiło ponad 5 tys. wystawców z 70 krajów.

Województwo Śląskie, będzie reprezentować swoje walory przemysłowe i technologiczne na stoisku regionalnym (ok. 40 m² powierzchni wystawienniczej).Województwo dysponuje jednym z największych w kraju potencjałem przemysłowym. Udział w targach jest dobrą okazją do promocji regionu wśród potencjalnych inwestorów. Będziemy również prezentować polskie rozwiązania dla przemysłu, dlatego zachęcamy podmioty z naszego regionu do współpracy. Istnieje możliwość zaprezentowania swojej oferty w obszarze technologii przemysłowych na stoisku Województwa Śląskiego.

Przedsiębiorcy zainteresowani wyjazdem będą mogli skorzystać z przestrzeni wystawienniczej stoiska regionalnego, na warunkach określonych w regulaminie oraz uczestniczyć w giełdzie kooperacyjnej organizowanej przez sieć Enterprise Europe Network.

Warunki udziału przedsiębiorstw na stoisku regionalnym znajdują się w załączonym Regulaminie naboru przedsiębiorstw na misje i targi gospodarcze Województwa Śląskiego w 2018 r. 

Kryteria naboru

Formularz deklaracji uczestnictwa Hannover Messe 2018

Zainteresowane współpracą podmioty proszę o wypełnienie załączonego formularza i odesłanie do 23 lutego br. Dokumenty rekrutacyjne należy przesłać pocztą elektroniczną na adres gospodarka@slaskie.pl  albo przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do siedziby organizatora tj. Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Wydział Gospodarki, Turystyki i Sportu, ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice.

Szczegółowych informacji o udziale targach udzielają:

Marcin Pogodziński, tel. 32 77 40 002, mpogodzinski@slaskie.pl,

Aleksandra Samira-Gajny, tel. 32 77 40 06, asamira@slaskie.pl,

Joanna Tworuszka, tel. 32 77 40 017, jtworuszka@slaskie.pl

Wydział Gospodarki, Turystyki i Sportu, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.