Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcejpl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

II Europejskie Forum Nowoczesnej Ochrony Zdrowia MedTrends 2017

pobierz pdf

Serdecznie zapraszamy w imieniu Kardio-Med Silesia na III Europejskie Forum Nowoczesnej Ochrony Zdrowia MedTrends 2017, które odbędzie się w dniach 16-17 maja 2017r. Również w tym roku jesteśmy Patronem Honorowym wydarzenia i posiadamy stoisko, do którego odwiedzenia zachęcamy.

Tegoroczna konferencja podzielona została na dwa dni tematyczne:
I dzień – warsztaty MedTrends – StartUP!,
II dzień – konferencja właściwa.

Nowością tegorocznej edycji będą organizowane w pierwszym dniu konferencji, tj. 16.05.2017, w siedzibie Kardio-Med Silesia w Zabrzu, całodniowe warsztaty MedTrends – StartUP!, dedykowane przedsiębiorcom z zakresu medycyny i lifescience. Uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich pomysłów, zasięgnięcia opinii i rady oraz wymiany doświadczeń z doświadczonymi ekspertami: inwestorami, lekarzami, prawnikami, innymi startupowcami oraz zapoczątkowania współpracy z najważniejszymi ośrodkami medycznymi w Polsce. W programie Warsztatów przewidziane są 3 sesje warsztatowo-wykładowe, m.in. jak pitchować, jak rozmawiać z inwestorem, jak wypracować model biznesowy.

Pełny program Warsztatów dostępny jest tutaj

W ramach drugiego dnia konferencji, tj. 17.05.2017, odbędą się interesujące sesje tematyczne, w których udział wezmą wybitni prelegenci.

Szczegółowy program dostępny jest tutaj.

Tematyka MedTrends 2017 poświęcona będzie innowacjom w diagnostyce, profilaktyce i terapii chorób cywilizacyjnych. Wśród gorących tematów nie zabraknie  zagadnień związanych Internetem Rzeczy w medycynie i drukiem 3D. Ważnym punktem programu będzie także m-Zdrowie – interdyscyplinarna dyskusja nad rzetelnością i jakością aplikacji mobilnych w ochronie zdrowia w świetle nowych wytycznych Unii Europejskiej.