logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Podziękowania za udział w Gali Rozdania Nagród konkursu „Innowator Śląska 2019”.

pobierz pdf

Szanowni Państwo,

W imieniu Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. oraz zespołu realizującego projekt Enterprise Europe Network  serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za udział w uroczystej Gali Rozdania Nagród jedenastej edycji konkursu „Innowator Śląska 2019”, która miała miejsce w dniu 15 listopada 2019 r.

W szczególności pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom konkursu „Innowator Śląska 2019” za zainteresowanie samym wydarzeniem, za poświęcony czas i za przybycie. To właśnie takie przedsiębiorstwa i instytucje jak Wasze, zasługują na szacunek, sporą dawkę rozgłosu, jak również na wyeksponowanie i wyróżnienie na arenie innowacyjnych środowisk przedsiębiorczości naszego regionu i nie tylko. Wasza postawa całkowicie odpowiada potrzebom rozwoju lokalnego i ma wpływ na budowanie zdolności innowacyjnych w aspekcie regionalnym. Niniejszym raz jeszcze serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom i Wyróżnionym, życzymy samych sukcesów i zastrzyku energii do dalszego działania i rozwoju!

Dziękujemy naszym partnerom, sponsorom, przyjaciołom – Górnośląsko-Zagłębiowskiej MetropoliiKatowickiej Specjalnej Strefie EkonomicznejUrzędowi Marszałkowskiemu Województwa Śląskiego i  Urzędowi Miejskiemu w Gliwicach. Wszystkim audytorom, członkom Kapituły i Komisji Konkursowej. Dziękujemy  Palm Jazz Festival za możliwość uczestnictwa w tym niesamowitym przedsięwzięciu, jakim był koncert Krzysztof Kobyliński & Friends. To dla nas zaszczyt móc być partnerem jubileuszowej edycji festiwalu. Dziękujemy również Arenie Gliwice za wspaniałą organizację i świetną współpracę. Podziękowania należą się również wszystkim Wykonawcom odpowiedzialnym za przygotowanie statuetek, czeków, płyt, katalogu i wielu, wielu innych rzeczy.

Tym samym z radością udostępniamy Państwu katalog uczestników konkursu wraz z galerią zdjęć, zapraszając do udziału w kolejnej edycji konkursu INNOWATOR ŚLĄSKA 2020. Do zobaczenia!

Zespół Enterprise Europe Network

  https://www.facebook.com/EEN.GAPR.Gliwice/

Link do katalogu: Katalog_Konkursowy_IŚ 2019

Zapraszamy na fotorelację z wydarzenia:

 

Foto: Krzysztof Krzemiński