Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

IoT Solution World Congress oraz towarzyszące spotkania brokerskie

pobierz pdf

Zapraszamy firmy z branży Internetu Rzeczy, sztucznej inteligencji oraz blockchain do udziału w giełdzie kooperacyjnej IoT Brokerage Event, która odbędzie się w dniach 31 stycznia – 2 lutego 2023r. w Barcelonie oraz zdalnie przy okazji targów IoT Solutions World Congress.

Europejskie MŚP, dostawcy technologii Przemysłu 4.0 i interesariusze spotykają się 31 stycznia, 1 i 2 lutego w Barcelonie oraz 7-9 lutego ONLINE. Konferencja będzie wyjątkową okazją, podczas której przełomowe technologie spotkają się, aby pomóc przemysłom w przyspieszeniu ich cyfrowej transformacji.

Udział w giełdzie to doskonała okazja dla uczestników IoT Solutions World Congress, jednego z wiodących na świecie wydarzeń targowo-konferencyjnych poświęconych zagadnieniom IoT, AI i blockchain, do nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wydarzenie organizowane jest przez ośrodki sieci Enterprise Europe Network.

Giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, wcześniej umówionych, ok. 20-minutowych spotkań pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów. Uczestnicy giełdy działają w tej samej branży i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

Uwaga: obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Udział w spotkaniach b2b jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia.