logo unii

pl / en

BIP

Konferencja „Przedsiębiorstwo w XXI wieku” oraz Gala rozdania nagród w konkursie Innowator Śląska 2015

pobierz pdf

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. w ramach projektu Enterprise Europe Network zaprasza do udziału w konferencji „Przedsiębiorstwo w XXI wieku – szanse i wyzwania” połączonej z galą rozdania nagród w konkursie Innowator Śląska 2015.

 

Konferencja odbędzie się 14 czerwca 2016, w godz. 10.00 – 14.00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, Sala C, parter, podczas międzynarodowych targów innowacji gospodarczych i naukowych Intarg.

Tematyka tegorocznej konferencji będzie poświęcona możliwościom i wyzwaniom dla przedsiębiorstw, zwłaszcza małych i średnich, które niesie ze sobą XXI wiek. Wszystkie przedsiębiorstwa muszą zmierzyć się z różnorodnymi trudnościami, problemami i kryzysami. Pojawia się zatem pytanie, jak je pokonać oraz jak zaprojektować strategie działania, aby zwiększyć efektywność funkcjonowania przedsiębiorstw. Jaką rolę odgrywają w tym procesie innowacje, uznana marka, czy rozwój e-biznesu? Jaka przyszłość czeka przedsiębiorstwa rodzinne? Jak wykorzystać szanse i możliwości XXI wieku, aby przekuć je w biznesowy sukces?

Aby zgłosić się na konferencję, do 6 czerwca należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie:

https://b2bharmo.com/INTARG2016/index.php/en/conference

Szczegóły wydarzenia dostępne są w agendzie.