logo unii

pl / en

BIP

Konferencja „Śląska Inżynieria Biomedyczna” 08.10.2015r., Zabrze

pobierz pdf

W imieniu Obserwatorium Medycznego zapraszamy do udziału w panelu tematycznym realizowanym w ramach projektu ,,Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych”, który odbędzie się podczas Konferencji „Śląska Inżynieria Biomedyczna”.

Konferencja i panel tematyczny odbędą się: 08.10.2015 roku w hotelu „Diament” w Zabrzu IV Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Tematem wiodącym tegorocznej Konferencji będzie „MEDYCYNA SPERSONALIZOWANA”. Konferencja i panel tematyczny będzie miejscem dyskusji na temat współpracy nauki z gospodarką, a w szczególności z sektorem MŚP, który pełni kluczową rolę w rozwoju polskiej i europejskiej gospodarki.

W Konferencji uczestniczyć będą przedstawiciele m.in.: Władz Województwa Śląskiego, wyższych uczelni I instytutów naukowo-badawczych, a także przedstawiciele jednostek służby zdrowia. W ramach Konferencji przewidziana jest również prezentacja i wystawa najnowszych osiągnięć w dziedzinie inżynierii biomedycznej opracowanych w ośrodkach naukowo-badawczych oraz firmach stanowiących technologiczne zaplecze służby zdrowia.

Program konferencji