Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Konferencja “Successful R&I in Europe: 10th European Networking Event”

pobierz pdf

W imieniu ośrodków sieci Enterprise Europe Network, Ministerstwa Kultury i Nauki Nadrenii Północnej-Westfalii oraz ZENIT GmbH  serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „UDANE BADANIA I INNOWACJE W EUROPIE 2019. Dziesiąte europejskie spotkania networkingowe”

14 – 15 lutego 2019 roku

Van der Valk Airporthotel w Düsseldorfie

 

Już po raz dziesiąty zapraszamy naukowców i przedsiębiorców z Nadrenii Północnej-Westfalii oraz innych regionów w Europie do poszukiwania nowych europejskich partnerów w zakresie badań i innowacji (B+I) na potrzeby projektów w ramach programu „Horyzont 2020”. 

W 2019 r. regionami partnerskimi są: Belgia, Finlandia, Francja, Izrael, Holandia i Polska. Organizatorzy przewidują, że w imprezie weźmie udział ok. 300 uczestników z ponad 20 państw.

Uczestnicy są proszeni o krótką prezentację (przedstawienie pomysłów i / lub wyników) skupiającą się wokół programu „Horyzont 2020”, gdzie w latach 2018-2020 do rozdysponowania dostępnych jest około 30 miliardów €. Sesje tematyczne odbywać się będą równolegle i koncentrować się będą wokół siedmiu głównych dziedzin:
  Technologie informacyjne i komunikacyjne (ICT),
  Nanotechnologia, materiały i produkcja (NMM),
  Energia,
  Circular Economy,
  Nauki o życiu,
  Transport,
  Innowacyjne zamówienia publiczne (PCP/PPI).

Wydarzenie dedykowane jest uniwersytetom i instytutom badawczym oraz przedsiębiorstwom sektora MŚP.  Zainteresowani, którzy chcą zaprezentować swój projekt podczas warsztatów tematycznych mogą zarejestrować wziąć udział w tzw. Call for Presentations.

Prelegenci zyskują:
  możliwość zaprezentowania swoich tematów i / lub wyników badań audytorium konkretnego warsztatu;
  możliwość korzystania podczas przerw z kabin sieciowych, z przeznaczeniem na dalsze dyskusje pomiędzy prezenterem i publicznością.

Opłata konferencyjna: 120 € (95 € dziennie) na osobę, w tym VAT. *

Organizatorzy czekają na propozycje wystąpień do 14 stycznia 2019 r.

Termin rejestracji upływa: 7 lutego 2019 r. 

Więcej informacji (program, rejestracja online, zaproszenie do prezentacji, zakwaterowanie w hotelu itp.) można znaleźć: www.zenit.de/networking2019

Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.
Czekamy na Ciebie w Düsseldorfie!

Do pobrania:
  Zaproszenie
  Ulotka

Kontakt:

Dr Bernd Janson
Telefon: 0049 208 30004-22
E-mail: bj (at) zenit.de

Heike Hoffzimmer
Telefon: 0049 208 30004-35
E-mail: hz (at) zenit.de

Rebecca Großmann
Telefon: 0049 208 30004-16
E-mail: gr (at) zenit.de

* Organizator imprezy NIE pokrywa kosztów podróży, kosztów hoteli itp.! Opłata konferencyjna obejmuje kolację w dniu 14 lutego, obiad w dniu 15 lutego, kawę / herbatę / zimne napoje w czasie przerw oraz transfer z lotniska do obiektu (wyłącznie w sposób przewidziany przez organizatorów). Rejestracja jest wiążąca. Zastrzegamy sobie prawo do naliczenia opłaty za uczestnictwo, jeżeli delegat nie odwoła swojej obecności, wysyłając e-mail do osób kontaktowych wskazanych poniżej do dnia 13 lutego 2019 r.