Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Konsultacje społeczne projektu „Programu Rozwoju Technologii Województwa Śląskiego na lata 2019 – 2030”

pobierz pdf

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o. o., koordynator klastra MedSilesia i Lider Obserwatorium Technologie dla Medycyny oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego zapraszają do udziału w konsultacjach społecznych projektu „Programu Rozwoju Technologii Województwa Śląskiego na lata 2019-2030”, który stanowi dokument operacyjny i uzupełniający dla „Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego”.

 

 

Dokument jest strategicznym planem rozwoju technologicznego regionu, określającym zarówno kierunki rozwoju regionu, jak i metody oraz narzędzia dla ich oceny i monitorowania. Celem Programu jest identyfikacja potencjału regionu na rzecz wzmacniania jego przewagi technologicznej. Dostarcza on aktualnej wiedzy o kierunkach rozwoju technologicznego regionu oraz metodologii budowania przewagi konkurencyjnej w oparciu o istniejący potencjał gospodarczy i naukowo – badawczy.

 

Termin konsultacji: 08.03.2019 r. – 12.04.2019 r.

 

Szczegółowe informacje znajdują się m.in. na platformie Innobservator Silesia:

 (https://ris.slaskie.pl/czytaj/konsultacje_spoleczne_projektu_programu_rozwoju_technologii_wojewodztwa_slaskiego_na_lata_2019___2030)