Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

LOKALNA SPECJALIZACJA = GMINA ATRAKCYJNA I PRZEDSIĘBIORCZA

pobierz pdf

Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych zaprasza do udziału w spotkaniu panelowym pn. LOKALNA SPECJALIZACJA = GMINA ATRAKCYJNA I PRZEDSIĘBIORCZA

Spotkanie poświęcone będzie tematyce zarządzania rozwojem lokalnym, wdrażania innowacji, budowania relacji i współpracy pomiędzy sektorem przedsiębiorstw, sektorem B+R oraz jednostkami samorządu terytorialnego. W trakcie spotkania zostaną omówione zasady aplikowania, praktyczne aspekty przygotowania projektów oraz specyficzne uwarunkowania związane z bieżącym okresem finansowania.

Spotkanie będzie stanowić ponadto okazję do wymiany Państwa doświadczeń w zakresie możliwości kształtowania rozwoju w oparciu o lokalne specjalizacje. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Głównego Instytutu Górnictwa w dniu 28.10.2015 r. w godzinach od 09.30 do 13.00.

Współorganizatorem spotkania jest Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. Spotkanie jest realizowane w ramach działalności Sieci Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych. Głównym celem projektu pn. „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych” jest rozwój potencjału technologicznego i innowacyjnego regionu poprzez budowanie przewagi konkurencyjnej województwa opartej na programowaniu zmian gospodarczych na poziomie lokalnym.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W załączeniu dodatkowo przekazujemy program spotkania.

Program spotkania