Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

MedicaSILESIA Clusters Meeting 2016, Katowice, 14-15 czerwiec 2016

pobierz pdf

Serdecznie zapraszamy na MedicaSILESIA Clusters Meeting 2016 – pierwsze, branżowe spotkania biznesu, nauki oraz samorządu prezentujące potencjał innowacyjny i wdrożeniowy śląskiej branży medycznej. Wydarzenie to jest częścią IX edycji Międzynarodowych Targów Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG w Katowicach.

Termin: 14-15 czerwiec 2016

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Wydarzenie to jest doskonałą okazją do nawiązania współpracy na poziomie międzynarodowym i najbardziej skuteczny sposób, aby zbudować szeroką sieć kontaktów w dziedzinie biznesu i badań. Spotkania skierowane są do przedstawicieli sektora medycznego, ICT, materiałów i nanotechnologii z całej Europy. Do wzięcia udziału w wydarzeniu zachęcamy również przedstawicieli wszystkich klastrów, jego członków i zarządzających, do których skierowana będzie konferencja i warsztaty. Integralną częścią wydarzenia będą również wizyty studyjne w wiodących ośrodkach badawczo-rozwojowych o najwyższym potencjalne w obszarze technologii medycznych w województwie śląskim.

Wydarzenie obejmuje:

  • Konferencję – „Inteligentna Specjalizacja – Medycyna”
  • Warsztaty zarządzania Klastrem
  • Spotkania z inwestorami, partnerami biznesowymi, spotkania brokerskie
  • Wizyty studyjne

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Program

Zaproszenie

Więcej na stronie: www.medicasilesia.pl  

Serdecznie zachęcamy do rejestrowania się na wydarzenie – rejestracja