Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

MedSilesia na Targach FIME 2022, USA!

pobierz pdf
Pierwszy dzień misji gospodarczej podczas targów #FIME #FIME2022 #FIMEshow już za Naszymi Klastrowiczami wspieranymi przez Panią Dyrektor Sylwia Rudek-Matuszczak i Manager projektu „MedSilesia Go Global 4.0” Panią Sylwia Krawczyk-Murga.
Dziękujemy za owocne spotkania – już dziś przed Naszą Reprezentacją wizyta w Centrum Innowacji.

Drugi dzień upłynął pod znakiem wizyty w Alan B. Levan NSU Broward Center of Innovation gdzie uczestnicy mieli szanse podzielić się dobrymi praktykami, rozwiązaniami, które wprowadzają w swoich firmach oraz zainspirować się nawzajem.

Ostatni dzień misji do 🇺🇸 rozpoczął się od wizyty w Venture Miami – centrum, którego wizją jest uczynienie z Miami „stolicy kapitału z innowacyjnym ekosystemem technologicznym i rozwiązaniami kapitałowymi, które zapewnią wsparcie dla wszystkich zainteresowanych podmiotów.

To wszystko byłoby niemożliwe bez pomocy Pani Zuzanny Kobrzynski – Kierownika biura Polska Agencja Inwestycji i Handlu – PAIH w Houston.
Miami już za nami. Gdzie następnym razem wybiorą się uczestnicy programu MedSilesia Go Global 4.0?
Tego dowiecie się już niedługo…
Stay tuned!