logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Międzynarodowe spotkania b2b i konferencja Future Skills for Industry

pobierz pdf

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. serdecznie zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach matchmakingowych i konferencji Future Skills for Industry, które odbędą się w dniach 16-18 czerwca 2021r.

 

Wydarzenie zostanie zorganizowane w formie zdalnej i będzie wyjątkową okazją do poszerzenia swoich sieci kontaktów i znalezienia nowych partnerów biznesowych.  Podczas trzydniowego wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział zarówno w spotkaniach b2b, które umożliwią firmom przeprowadzenie indywidualnych rozmów z czołowymi graczami w branży oraz wyszukanie nowych możliwości współpracy, jak i  szeregu wykładów informacyjnych na temat najnowszych trendów i innowacji w obszarze przemysłu, . Tematem przewodnim tegorocznej edycji będą przyszłe umiejętności dla przemysłu oraz utrzymanie aktualności na rynku przy jednoczesnym dążeniu do konkurencyjności.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia, w tym rejestracja, agenda oraz rejestracja na spotkania b2b na stronie https://events.transylvanianclusters.ro/

Serdecznie zapraszamy do udziału

 

Więcej informacji: Joanna Raziuk-Stojchev jraziuk@gapr.pl tel: 795-596-192