logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Międzynarodowe spotkania b2b online Applied Artificial Intelligence Conference

pobierz pdf

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. serdecznie zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach matchmakingowych i konferencji Applied Artificial Intelligence Conference, która odbędzie się w dniach 25-28 maja 2021 r.

Wydarzenie zostanie zorganizowane w formie zdalnej i będzie wyjątkową okazją do poszerzenie swoich sieci kontaktów i znalezienia nowych partnerów biznesowych.  Podczas czterodniowego wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział zarówno w spotkaniach b2b, które umożliwią firmom przeprowadzenie indywidualnych rozmów z czołowymi graczami w branży oraz wyszukanie nowych możliwości współpracy, jak i w szeregu wykładów informacyjnych na temat najnowszych trendów i innowacji w obszarze sztucznej inteligencji. Tematem przewodnim tegorocznej edycji będą Strategie – Wdrożenia – Inwestycje.

25-28 maja 2021

online

 

Więcej informacji na temat wydarzenia, w tym rejestracja, agenda oraz rejestracja na spotkania b2b na stronie Applied Artificial Intelligence Conference 2021 – Home (b2match.io).

Serdecznie zapraszamy do udziału.

 

Kontakt:

Joanna Raziuk-Stojchev

jraziuk@gapr.pl