Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Międzynarodowe spotkania b2b online EdTech

pobierz pdf

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. serdecznie zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach matchmakingowych i konferencji EdTech in a virtual world, która odbędzie się w 12 maja 2021 r.

EdTech ma wiele różnych definicji i znaczeń, ale najprościej rzecz ujmując jest to „zastosowanie technologii cyfrowej w celu dostarczenia nowej formy architektury nauczania”. Aby uchwycić wpływ przyspieszonego, cyfrowego uczenia się, wydarzenie ma na celu zarówno zbadanie i pokazanie możliwości rynkowych, odpowiadając na stale zmieniające się wymagania w następujących sektorach: kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat wydarzenia i zarejestrować się.

12 maja 2021

online

Poruszane tematy?
Transformacja cyfrowa
  eLearning
Grywalizacja
Nauka przez doświadczenie – AR/VR
Robotyka
Kodowanie

 

Więcej informacji na temat wydarzenia, w tym rejestracja, agenda oraz rejestracja na spotkania b2b na stronie EdTech in a virtual world – Webinar & Brokerage Event.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

 

Kontakt:

Aleksandra Krawucka

akrawucka@gapr.pl