logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Międzynarodowe spotkania brokerskie i warsztaty DEICy 2021

pobierz pdf

Serdecznie zapraszamy do udziału w wirtualnych spotkaniach brokerskich w ramach DEICy 2021 Digital Economy, Internet of Things, Cybersecurity. Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona uczestników. W szczególności koncentrujemy się na partnerach biznesowych i przemysłowych, środowiskach akademickich, laboratoriach i instytucjach badawczych, administracji publicznej, instytucjach europejskich i krajowych, organizacjach pozarządowych, które zainteresowane są lepszym poznaniem i zrozumieniem transformacji cyfrowej a także nawiązaniem współpracy biznesowej lub naukowej w takich w obszarach jak: gospodarka cyfrowa, sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, przemysł 4.0, cyberbezpieczeństwo, internet rzeczy, druk 3 D,  robotyka i automatyka, czujniki, cyfrowa symulacja procesów produkcyjnych i logistycznych, technologia komputerowego projektowania produktów, przetwarzanie danych w chmurze, technologia 5G, oprogramowanie dla biznesu.

Międzynarodowe spotkania brokerskie i warsztaty

DEICy 2021 Digital Economy, Internet of Things, Cybersecurity – globalne wyzwania i szanse transformacji cyfrowej

24-25 Listopad 2021

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniach brokerskich mogą zarejestrować się na platformie internetowej https://deicy2021.b2match.io/

Wydarzeniu będą towarzyszyć warsztaty “Digital Economy, Internet of things, Cybersecurity – science and practice”, podczas których będą prezentowane przez naukowców wyniki badań nad transformacją cyfrową.  Podczas warsztatów będą też prezentowane przez przedsiębiorców praktyczne rozwiązania technologiczne, organizacyjne, procesowe związane z transformacją cyfrową w kierunku przemysłu 4.0 .

Agenda wydarzenia