logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Misja gospodarcza z Newady, polsko-amerykańskie spotkania B2B, 30 lipca w Warszawie

pobierz pdf

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w polsko-amerykańskich spotkaniach biznesowych, które odbędą się w dniu 30 lipca br. w Warszawie. Spotkania adresowane są do firm zainteresowanych ekspansją na rynek amerykański (w szczególności wejściem na rynek Newady), nawiązaniem kontaktów z amerykańskimi podmiotami.

W skład delegacji amerykańskiej wejdą zarówno przedstawiciele lokalnego biznesu (reprezentanci wysokotechnologicznych branż), jak i przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu, działający na rzecz wsparcia firm zagranicznych we wchodzeniu na rynek Newady, z szeroką bazą kontaktów wśród przedstawicieli lokalnego biznesu oraz instytucji okołobiznesowych, z pewnością będą cennym źródłem informacji dla wszystkich rozważających rozpoczęcie działalności w Stanach Zjednoczonych bądź dla tych, którzy poszukują w USA nowych lokalizacji i nowych możliwości dla swojego biznesu.

Więcej informacji (w tym profile delegacji amerykańskiej i formularz zgłoszeniowy) można znaleźć na stronie internetowej: http://www.een.org.pl/index.php/inne/articles/spotkania-b2b-z-amerykanskimi-firmami-30-lipca-2015-r-warszawa.html