Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Pierwsza edycja konferencji biomedycznej – Medycyna in Silico

pobierz pdf

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. jako współorganizator wydarzenia serdecznie zaprasza na pierwszą edycję konferencji biomedycznej – medycyny in Silico, która odbędzie się 15 listopada 2019 r. w Hotelu Courtyard by Marriott Katowice City Center.

 

Medycyna In Silico – znana również jako „medycyna obliczeniowa/komputerowa” – obejmuje technologie modelowania i symulacji komputerowej, które bezpośrednio przyczyniają się do zapobiegania, diagnozowania, prognozowania, planowania i wspomagania wykonywania zabiegów leczniczych lub leczenia chorób.

 

Celem konferencji jest omówienie, w interdyscyplinarnym gronie przedsiębiorców, naukowców, lekarzy i inżynierów, wyzwań jakie stwarzają w medycynie nowoczesne technologie. Spotkanie daje szansę na wymianę pomysłów, wiedzy i doświadczenia pomiędzy specjalistami z różnych dziedzin, co powinno ułatwić prowadzenie badań i interdyscyplinarnej współpracy zogniskowanej na rozwój medycyny. Chcielibyśmy, aby to forum było okazją do integracji środowiska naukowego z przedsiębiorcami i przemysłem, ponieważ tylko takie podejście może zapewnić transfer wiedzy z różnych dziedzin nauk podstawowych i stosowanych do komercjalizacji i wdrożenia, podczas konferencji będzie również możliwość zapoznania się z działaniami projektu Medtech4Europe.

 

Rejestracja na wydarzenie on-line na stronie konferencji www.insilicomedicine.pl

 

Serdecznie zapraszamy do udziału.