logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Nabór na targi medyczne ArabHealth 2023

pobierz pdf
Województwo Śląskie zaprasza na targi medyczne Arab Health 2023 w dniach 3⃣0⃣.0⃣1⃣ do 0⃣2⃣.0⃣2⃣ ❗
 
Targi Arab Health to jedne z trzech najważniejszych imprez wystawienniczych związanych z branżą medyczną i med-tech. Udział w wydarzeniu jest okazją do nawiązania kontaktów handlowych z partnerami gospodarczymi z obszaru Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej i Azji Środkowej oraz bezpośredniej oceny własnych możliwości biznesowych na światowym rynku.
https://www.arabhealthonline.com/
 
Stoisko Województwa Śląskiego zapewnia przedsiębiorcom możliwość zaprezentowania własnych produktów lub usług, którymi mogą być zainteresowani potencjalni partnerzy handlowi. Województwo zapewnia w pełni wyposażone stoisko z dedykowanym miejscem dla każdego przedsiębiorstwa uczestniczącego w targach, wstęp na targi, przelot oraz zakwaterowanie na miejscu.
 
Warunkiem udziału przedstawiciela przedsiębiorstwa w misji jest dobra znajomość języka angielskiego. W wyniku naboru zostanie wyłonionych min. 6 przedsiębiorstw.
 
Dofinansowany jest udział wyłącznie jednego przedstawiciela przedsiębiorstwa
 
Jak się zgłosić❓
Nabór prowadzony jest w oparciu o „Regulamin naboru przedsiębiorstw na misje i targi gospodarcze Województwa Śląskiego”.
 
W przypadku chęci udziału na targach Arab Health (30 stycznia- 02 lutego 2023 r.) przedsiębiorstwa składają wypełniony komplet dokumentów znajdujących się w załączeniu.
 
Formularze zgłoszeniowe należy odsyłać na adres gospodarka@slaskie.pl; agnieszka.czyrnek-ustupska@slaskie.pl; elzbieta.kandzia@slaskie.pl.
 
❗ Termin przesyłania dokumentów: 09.12.2022 (piątek) – decyduje data wpływu do Urzędu.
 
ℹ️ Więcej informacji oraz załączniki:
http://bit.ly/3uq2RqH