logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Oferta Pracy- SEKRETARKA / ARCHIWISTKA

pobierz pdf

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. z Gliwic zaprasza do składania ofert na stanowisko: SEKRETARKA / ARCHIWISTKA.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie bieżącej obsługi sekretariatu spółki;
  • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • Obsługa i dbanie o prawidłowy przebieg procesu obiegu dokumentacji w wersji papierowej i elektronicznej;
  • Odbieranie dokumentów za pośrednictwem platformy elektronicznej ePUAP (sekap);
  • Przygotowywanie oraz wysyłka korespondencji, również za pośrednictwem firmy kurierskiej;
  • Obsługa połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej;
  • Wypisywanie i prowadzenie ewidencji delegacji pracowniczych;
  • Prowadzenie rejestru umów zawartych przez spółkę;
  • Nadzorowanie i prowadzenie systemu rezerwacji sal konferencyjnych;
  • Organizacja i obsługa spotkań;
  • Zaopatrzenie w materiały biurowe i artykuły spożywcze, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania biura;
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy;
  • Obsługa biurowa firm wynajmujących pomieszczenia, w tym odbiór poczty, skanowanie i kserowanie dokumentów;
  • Prowadzenie archiwum zakładowego i spraw związanych z archiwizacją dokumentów;
  • Opracowanie systemu i instrukcji archiwizacji dokumentów w archiwum zakładowym;
  • Przygotowanie dokumentów do przekazania do archiwum;
  • Przejmowanie dokumentacji z komórek organizacyjnych (działów firmy) do archiwum zakładowego;
  • Pakowanie, składowanie i udostępnianie dokumentów zarchiwizowanych;
  • Prowadzenie ewidencji zasobów archiwum zakładowego;
  • Nadzór nad przechowywaną w archiwum dokumentacją;

Wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie
  • mile widziane doświadczenie w pracy w archiwum
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu zadań
  • szkolenia

Sposób złożenia aplikacji:

  • CV oraz list motywacyjny należy przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail: kwojcik@gapr.pl do dnia 21.04.2017 lub złożyć osobiście/pocztą na adres Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o., o ważności aplikacji decyduje data wpłynięcia dokumentów do Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Wybrane osoby zostaną powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej telefonicznie.

Informacje dotyczące naboru: tel. 32 33-93-199

CV oraz list motywacyjny należy przesłać na adres e-mail: kwojcik@gapr.pl do dnia 21.04.2017