logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

OFERTA PRACY – SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

pobierz pdf

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:  SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Zadania na stanowisku:

  • Administrowanie i prowadzenie akt osobowych pracowników
  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników, sprawdzanie poprawności danych stanowiących podstawę naliczania oraz sporządzania list płac
  • Kontrola i weryfikacja ewidencji czasu pracy
  • Wystawianie zaświadczeń oraz wszelkich innych dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników
  • Sporządzenie deklaracji ZUS, PFRON,PIT, sprawozdań GUS
  • Kontakt z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi
  • Dbałośc o całość zagadnień administracji personalnej

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Minimum średniego wykształcenia
  • Przynajmniej 2 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac
  • Biegła znajommość przepisów z prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych
  • Dobrej organizacji czasu pracy
  • Odpowiedzialności, sumienności, dyspozycjności oraz dokładności
  • Biegłej znajomości programu Płatnik oraz pakietu MS Office
  • Dokładności i systematyczności w działaniu

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu zadań
  • szkolenia i podwyższenie kwalifikacji

 Wymagane dokumenty:

  • CV oraz list motywacyjny.

 Sposób złożenia aplikacji:

  • Wymagane dokumenty należy przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail: bsulima@gapr.pl do dnia 15 stycznia 2016 lub złożyć osobiście/pocztą na adres Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. o ważności aplikacji decyduje data wpłynięcia dokumentów do Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami; wybrane osoby zostaną powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej telefonicznie.

Informacje dotyczące naboru: tel. 32 33-93-199