logo unii

pl / en

BIP

OFERTA PRACY- SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW MIĘDZYNARODOWYCH

pobierz pdf

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. z Gliwic zaprasza do składania ofert na stanowisko: SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW MIEDZYNARODOWYCH

1. Adres oferenta: ul. Wincentego Pola 16, 44-100 Gliwice

2. Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie kontaktów z partnerami zagranicznymi;
  • opracowywanie projektów międzynarodowych i udział w ich realizacji;
  • uczestnictwo w zagranicznych spotkaniach projektowych, konferencjach, spotkaniach roboczych dotyczących projektów.

3.  Wymagane kwalifikacje:

  • minimum 3- letnie doświadczenie w realizacji projektów międzynarodowych
    z programów INTERREG; Central Europe, Baltic Sea;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1;
  • wykształcenie wyższe mile widziane ekonomiczne;
  • prawo jazdy kat. B.

4.  Wymagane umiejętności:

  • znajomość źródeł finansowania projektów międzynarodowych;
  • umiejętność pracy w dynamicznym i międzynarodowym środowisku;
  • umiejętność organizacji spotkań, wydarzeń, misji gospodarczych, itp.
  • zdolności komunikacyjne,
  • dyspozycyjność związana m.in. z wyjazdami zagranicznymi;
  • znajomość pakietu MSOffice;
  • umiejętność pracy w zespole.

5. Wymagane dokumenty:

  • CV wraz z kserokopią dokumentów potwierdzających wymagane kwalifikacje, mile widziane referencje oraz list motywacyjny.

6. Oferujemy:

  • umowa o pracę;
  • udział w licznych szkoleniach, warsztatach, spotkaniach w Polsce i za granicą

7. Sposób złożenia aplikacji:

  • Wymagane dokumenty należy przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail: smatuszczak@gapr.pl lub złożyć osobiście/pocztą na adres Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. o ważności aplikacji decyduje data wpłynięcia dokumentów do Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o.
  • Aplikacje, które wpłyną po ww. terminie oraz aplikacje niekompletne nie będą rozpatrywane.
  • Aplikacje prosimy opatrzeć tytułem: NABÓR NA STANOWISKO DS. PROJEKTÓW MIĘDZYNARODOWYCH

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami; wybrane osoby  zostaną powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej telefonicznie.

8.  Informacje dotyczące naboru: Pani Sylwia Rudek-Matuszczak – Kierownik Działu Doradztwa, Szkoleń i Marketingu – Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii: telefon:  32 33 93 119