logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Oferta pracy- Zastępca Głównego Księgowego

pobierz pdf

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Zastępca Głównego Księgowego

Zadania:

  • prowadzenie pełnej księgowości Spółki,
  • sporządzanie rozliczeń podatkowych, deklaracji podatkowych oraz sprawozdań statystycznych,
  • udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych i księgowych,
  • merytoryczne wsparcie dla podległych pracowników,
  • dbałość o jakość i terminowość wykonywanych zadań,
  • nadzór nad prowadzeniem działu księgowości,
  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi ( US,ZUS,GUS),
  • inne zadania księgowe oraz współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi Spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 5 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku pracy,
  • biegłej znajomości przepisów prawa z zakresu rachunkowości i podatków,
  • znajomości zagadnień z zakresu prowadzenia rachunkowości,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, praktyczna znajomość systemów informatycznych obsługujących rachunkowość i sprawozdawczość Spółki,
  • doskonała organizacja czasu pracy,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykonywanych zadań,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Sposób złożenia aplikacji:

CV oraz list motywacyjny należy przesłać do dnia 25.07.2017 w formie elektronicznej na adres e-mail: kwojcik@gapr.pl lub złożyć osobiście/pocztą na adres ul. Wincentego Pola 16, Gliwice, o ważności aplikacji decyduje data wpływu dokumentów do Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Wybrane osoby zostaną powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej telefonicznie.

Informacje dotyczące naboru: tel. 32 33-93-199