logo unii

pl / en

BIP

Ostatni moment, aby zarejestrować się na oficjalne uruchomienie sieci KETGATE

pobierz pdf

Już 7 Maja 2020 r zapraszamy na oficjalne uruchomienie sieci KETGATE.
Oficjalnie swoje działanie rozpocznie sieć, która ma na celu zwiększenie transferu technologii w Europie Środkowej, skupiających się na kluczowych technologiach wspomagających (KET).
Tuż przed rozpoczęciem sesji matchmakingowych, zapraszamy do wzięcia udzialu w oficjalnej inauguracji, składającej się z webinarium oraz konferencji prasowej online.
Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00, wystąpieniem koordynatorki projektu KETGATE Dr Jennifer Bilbao z Steinbeis-Europe-Zentrum. Następnie dwa przedsiębiorstwa które uczestniczyły w międzynarodowych projektach pilotażowych w zakresie transferu technologii przedstawią publiczności swoje doświadczenia we współpracy z organizacjami badawczymi.
Oba przedsiębiorstwa pochodzą ze Słowenii, w pobliżu granicy z Włochami, i są silnie zaangażowane we współpracę międzynarodową. LED Luks d.o.o. jest producentem komercyjnych, architektonicznych opraw ledowych, natomiast OR-EL d.o.o. opracowuje sensory pomagające w wykryciu chorób zakaźnych oraz toksyn w żywności. Po prezentacjach, zapraszamy wszystkich Państwa wraz z dziennikarzami do udziału w konferencji prasowej oraz zadawania pytań.

Link do wydarzenia