Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcejpl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Otwarte Spotkanie Informacyjne w ramach Poddziałania 2.3.1. Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP, 24 lutego 2016 r.

pobierz pdf

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. zaprasza do udziału w cyklicznie organizowanych, bezpłatnych spotkaniach dedykowanych głównie przedsiębiorcom, ale także innym odbiorcom zainteresowanym prezentowaną tematyką.

Najbliższe spotkanie jest poświęcone możliwościom pozyskania dofinansowania na usługi proinnowacyjne, które mają prowadzić do wdrożenia w przedsiębiorstwie innowacji produktowej lub procesowej o charakterze technologicznym. 

Na spotkaniu zostaną omówione zasady ubiegania się przez przedsiębiorców o wsparcie na usługi proinnowacyjne w ramach Poddziałania 2.3.1. Proinnowacyjne usługi IOB dla MŚP.

Spotkanie odbędzie się: 24 lutego 2016 roku w Centrum Edukacji i Biznesu ,,Nowe Gliwice” w sali 013.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, chęć uczestnictwa należy zgłosić wysyłając e-mail na adres doradztwo@gapr.pl (z dopiskiem spotkanie otwarte) lub zgłosić telefonicznie pod numerem: 32 33 93 146 lub 32 33 93 123.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zaproszenie

Agenda

Formularz zgłoszeniowy