Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcejpl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Platforma Startowa – START IN PODKARPACKIE zaprasza do składania formularzy aplikacyjnych

pobierz pdf

Od 2 stycznia 2019 roku trwa nabór do Platform Startowych.
Platforma Startowa – START IN PODKARPACKIE zaprasza do składania formularzy aplikacyjnych.

Głównym celem Platformy jest stworzenie warunków sprzyjających powstawaniu oraz rozwijaniu innowacyjnych i technologicznych przedsiębiorstw. W ramach Projektu planuje się utworzyć i objąć wsparciem 200 przedsiębiorstw, którym zostanie zapewnione indywidualne wsparcie niezbędne do przeprowadzenia prac nad rozwojem innowacyjnego pomysłu biznesowego, aż do momentu przygotowania odpowiedniego, rentownego modelu biznesowego. Osoba fizyczna lub zespół składający się z osób fizycznych, które zgłoszą się do Platformy Startowej START IN PODKARPACKIE z pomysłem na produkt/usługę będzie objęty indywidualnym programem usług i działań (inkubacją) w celu przygotowania innowacyjnego wyrobu bądź usługi w formie MVP (minimalnej wersji produktu). Platformy startowe dla nowych pomysłów to program dla ludzi z innowacyjnymi pomysłami, które można przekształcić w produkty dostosowane do warunków rynkowych. Dzięki Platformie Startowej Start in Podkarpackie 200 startupów otrzyma pomoc w stworzeniu innowacyjnego produktu lub usługi. Na wdrożenie rynkowe pomysłów będzie można otrzymać do 800 tys. PLN bezzwrotnej dotacji w ramach Działania 1.1.2 POPW. Warunkiem aplikowania jest ukończenie procesu inkubacji i pozytywna rekomendacja Platformy.

Platforma Startowa oferuje pakiet usług, w skład których wchodzą m.in.:

  pomoc w stworzeniu fundamentów biznesowych przedsięwzięcia,
  opiekę menadżera inkubacji,
  specjalistyczne usługi indywidualnie dopasowane do pomysłu,
  warsztaty i szkolenia z zakresu wystąpień publicznych oraz prezentacji swojego projektu,
  mentoring,
  obsługa księgowa, podatkowa i prawna,
  pomoc w stworzeniu elementów identyfikacji,
  zapewnienie powierzchni biurowej do rozwoju startupu.

Możesz wypełnić wniosek w dogodnym dla Ciebie momencie – termin naboru kończy się 15 lutego 2021 roku.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy na stronie.

Liderem Projektu – Animatorem Platformy Startowej „Start In Podkarpackie” jest Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., a Partnerami współrealizującymi program inkubacji są: Mielecka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz HugeTech Sp. z o.o.

Działania Platformy oraz proces inkubacji będą wspierali także jej Partnerzy: Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp.k.; BLDG Venture Sp. z o.o. oraz przedsiębiorstwa: PLZ Mielec Sp. z o.o., Borg Warner Rzeszów Sp. z o.o., Fibrain Sp. o.o., ZETO Rzeszów Sp. z o.o., ML System S.A., Erbud Rzeszów Sp. z o.o., Zakład Produkcyjno- Handlowy Hurtownia Części Zamiennych Jan Tarapata.