logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Program akceleracyjny dla startupów Startup Voucher 2022

pobierz pdf

4 listopada w Katowicach odbędą się dedykowane dla start-upów warsztaty BootCamp organizowane w ramach programu akceleracyjnego Startup Voucher 2022, którego celem jest wsparcie dla start-upów z z Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy.

Organizatorem wydarzenia jest sieć CEE Startup Network. Ośrodek Enterprise Europe Network przy Górnośląskim Akceleratorze Przedsiębiorczości Rynkowej został partnerem projektu. Nasza ekspertka, dr Aneta Aleksander, weźmie udział w spotkaniu dając wykład „Marketing challenges for start-ups in the XXI century”.

Założeniem projektu jest zbudowanie możliwości dla utalentowanych ludzi i ambitnych przedsiębiorców. Nadszedł czas digitalizacji, gdzie na sukces firmy wpływa umiejętność budowania międzynarodowych zespołów i dostęp do kapitału. Program akceleracyjny dla startupów Startup Voucher 2022 został zorganizowany przez CEE Startup Network CEE Startup Network umożliwia w ramach konkursu Startup Voucher 2022 poszukiwanie klientów, członków zespołów, jak i inwestorów z Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy.

Wydarzenie BOOTCAMP, które odbędzie się 4.11.2022, w RawaInk w Katowicach ma na celu stworzenie inspirującego miejsca dla startupów, które mogą się uczyć, konsultować, przygotowywać i nawiązywać kontakty, aby wydobyć maksimum z konkurencji, w której biorą udział.