Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

SMART_watch project transnational meeting

pobierz pdf

Warsztaty dla przedstawicieli Regionalnych Obserwatoriów oraz wizyty studyjne – tak przedstawia się kolejne spotkanie partnerów zaangażowanych w projekt SMART_watch, które odbędzie się pod koniec marca w austriackim Kapfenbergu.

 

Spotkanie, organizowane przez Uniwesytet FH Joanneum, ma na celu nawiązanie relacji między przedstawicielami Regionalnych Obserwatoriów –  czyli instytucji wsparcia biznesu i nauki, które są główną osią projektu SMART_watch. Networking, wymiana doświadczeń oraz wypracowanie wspólnych celów to główne założenia konferencji.

 

Ważnym elementem będą także wizyty studyjne w lokalnych firmach. Uczesnicy będą mieli okazję poznać  Styrian Business Promotion Agency, która zajmuje się wspieraniem biznesu, klaster z sektora elektroniki i mikroelektroniki Silicon Alps, Böhler Schmiedetechnik GmbH, który jest producentem części składowych dla przemysłu lotniczego, Pankl Racing Systems AG specjalizujący się w produkcji silników i układów napędowych samochodów wyścigowych, klaster Woodcluster, HIZ- Holzinnovationszentzrum, czyli centrum innowacji drewna oraz Pabst Holz, producenta produktów drewnianych.

 

Jednocześnie w Kapfenbergu odbędzie się także spotkanie komitetu sterującego projektu SMART_watch. Zaplanowano także całodniowe rozmowy dotyczące realizacji i dalszych projektowych planów.

 

Termin 27-29.03.2019

Miejsce, Kapfenberg, Austria