logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Spotkania biznesowe (B2B) z chińskimi firmami z prowincji Hubei, 28 czerwca 2017 r., Warszawa

pobierz pdf

W imieniu Ośrodka sieci Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zapraszamy do udziału w spotkaniach biznesowych z firmami chińskimi z prowincji Hubei, które odbędą się w Warszawie w dniu 28 września 2017 r. w ramach Hubei China-Poland Investment&Trade Seminar 2017.

Wydarzenie „Hubei China-Poland Investment&Trade Seminar 2017” zorganizowane zostanie w związku z wizytą delegacji firm z prowincji Hubei. Firmy chińskie biorące udział w wydarzeniu reprezentować będą następujące sektory:

  • rolno-spożywczy
  • budowlany
  • chemiczny
  • energetyczny
  • ochrony środowiska
  • ICT
  • maszynowy

Spotkania B2B poprzedzone zostaną częścią oficjalną (prezentacje i przemówienia zaproszonych gości).
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Rejestracja – krok po kroku

W celu wzięcia udziału w wydarzeniu oraz umówienia spotkań biznesowych należy dokonać elektronicznej rejestracji za pośrednictwem strony internetowej wydarzenia (zakładka „Register”):

https://www.b2match.eu/hubei-china-trade-investment-seminar-2017

Krok 1 – w pierwszej części rejestracji należy podać dane uczestnika wydarzenia oraz informacje dot. firmy/instytucji (opis działalności, rodzaj poszukiwanej współpracy, reprezentowany sektor/branża)

Krok 2 – na tym etapie określić należy udział rejestrującej się osoby w poszczególnych częściach wydarzenia „Hubei China-Poland Investment&Trade Seminar”  – 1) Welcome & Presentations; 2) Bilateral Business Meetings | Warsaw  &  Buffet Lunch

Krok 3 – utworzenie profilu firmy i zaprezentowanie informacji dot. rodzaju poszukiwanych partnerów (podanie informacji, które pozwolą firmom biorącym udział w spotkaniu na dokładne zaznajomienie się z Państwa ofertą).

Wybór spotkań

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, Państwa profil zostanie następnie oceniony i zaakceptowany przez organizatora wydarzenia po stronie polskiej (o czym zostaniecie Państwo poinformowani drogą mailową). Po akceptacji Państwa profilu, można przystąpić następnie do wyboru spotkań biznesowych – zakładka „Participants” , przycisk „Request meeting”.

Kontakt

W celu uzyskania dodatkowych informacji dot. wydarzenia prosimy o kontakt z PARP:
 

Wojciech Chatys
Departament Promocji Gospodarczej
wojciech_chatys@parp.gov.pl