Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Spotkanie informacyjne nt możliwości pozyskania dofinansowania na szkolenia i doradztwo dla firm, Gliwice, 25.10.2017r.

pobierz pdf

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. jako Operator Podmiotowego Systemu Finansowania w województwie śląskim  zaprasza 25.10.2017r. na godzinę 9:00 na bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców nt  zasad finansowania szkoleń i doradztwa dla firm w ramach Podmiotowego Systemu Finansowania w województwie śląskim.

Podczas spotkania, które odbędzie się w Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice przy ul. Bojkowskiej 37 w sali 013 w Budynku 4 „Maszynownia”, przybliżymy Państwu założenia Podmiotowego Systemu Finansowania w województwie śląskim, przedstawimy funkcjonalność Bazy Usług Rozwojowych oraz zarezentujemy projekt „Dofinansowanie usług rozwojowych dla MŚP z terenów rewitalizowanych Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego”

Dodatkowo w godzinach  9.00-13.00 Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach będzie udzielał konsultacji na temat możliwości pozyskania dotacji z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej 2014-2020.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, chęć uczestnictwa należy zgłosić wysyłając formularz zgłoszeniowy na adres e-mail: doradztwo@gapr.pl.

Liczba miejsc ograniczona, w związku z tym GAPR sp. z o.o.  zastrzega sobie prawo weryfikacji zgłoszeń. O przyjęciu zgłoszenia będzie decydowało potwierdzenie przesłane drogą e-mailową.

Szczegółowych informacji udziela:  Barbara Baron bbaron@gapr.pl  tel. 032 339 31 52