Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcejpl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Spotkanie informacyjne nt. Ochrona znaku towarowego w Chinach, 26.08.2015 r

pobierz pdf

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców i osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą nt. Ochrona znaku towarowego w Chinach.

Swój udział w wydarzeniu potwierdził Pan Michał Kłaczyński – prawnik i ekspert China IPR SME Helpdesk, który przeprowadzi prezentację i konsultacje podczas spotkania.

Chiny to największy rynek wewnętrzny na świecie, a możliwości sprzedaży swoich produktów w Chinach są ogromne. Rynek wewnętrzny w Chinach dynamicznie rośnie z roku na rok i mimo, że nasz kraj jest największym partnerem azjatyckiego giganta w Europie Wschodniej, to Polska zajmuje dopiero szesnaste miejsce w UE pod względem eksportu do Chin, który jest dziesięciokrotnie niższy od importu chińskich towarów na polski rynek. Nadchodzące spotkanie jest dobrym krokiem na drodze do zmiany tej niekorzystnej proporcji.

Spotkania dla przedsiębiorców cieszą się dużym zainteresowaniem i na dobre wpisały się w kalendarz wydarzeń organizowanych GAPR Sp. z o.o.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, chęć uczestnictwa należy zgłosić do dnia 24 sierpnia 2015r. wysyłając formularz zgłoszeniowy na adres e-mail doradztwo@gapr.pl (z dopiskiem spotkanie otwarte). Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Agenda spotkania

Szczegółowych informacji udzielają:

Grażyna Przychodaj gprzychodaj@gapr.pl tel.  032 339 31 23

Barbara Baron bbaron@gapr.pl  tel. 032 339 31 52