Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Spotkanie partnerów w Mariborze

pobierz pdf

Projekt SMART_watch został podzielony na specjalne pakiety zadaniowe, w ramach których zaplanowano realizację szeregu działań. W związku ze zbliżającym się końcem kolejnego etapu, wszyscy partnerzy zaangażowani w projekt spotkali się w słoweńskim Mariborze, by przedyskutować dotychczasowe dokonania.

Spotkanie miało zdecydowanie zadaniowy charakter. Oprócz omówienia bieżącej sytuacji, partnerzy mieli okazję wziąć udział w dyskusji, której celem było wypracowanie praktycznych wniosków do poprawy narzędzia  monitorowania i analizy porównawczej, czyli tak zwanej Mapy Kompetencji.

Dzięki zaproszonym gościom – przedstawicielom regionalnych władz i instytucji, dyskusja skierowała się na temat różnego typu podejść do regionalnej strategii innowacji i sposobów jej monitorowania. Rozmówcy mieli okazję porównać swoje podejście do omawianych kwestii, wymienić się doświadczeniem i razem przedyskutować sporne punkty.

Podczas warsztatów nacisk został położony na kwestię komunikacji i promowanie projektu na profilach social media. Uczestnicy mieli okazję przetestować swoje umiejętności kreacji treści na portalach społecznościowych, a wyznaczone zadania w widoczny sposób wpłynęły na poprawę jakości udostępnianych informacji.

Następne spotkanie zostało wyznaczone na koniec marca w Austrii.