Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

SPRAWDŹ POZIOM INNOWACYJNOŚCI SWOJEJ FIRMY – BEZPŁATNA OCENA IMP3ROVE

pobierz pdf

IMP3rove to analiza przebiegających w przedsiębiorstwie procesów związanych z wprowadzaniem innowacji oraz sposobu zarządzania cyklem ich rozwoju. Analiza pozwala w efekcie  zidentyfikować obszary wymagające usprawnienia. Usługa dostarcza również odpowiedzi na pytanie: jak przyspieszyć rozwój firmy? Ponadto umożliwia pozycjonowanie przedsiębiorstwa na tle liderów krajowych i europejskich z danej branży.

Zakres usługi:

I etap: ocena porównawcza ‘benchmarking’ – odbywa się za pomocą specjalnie przygotowanego narzędzia i polega na zebraniu informacji poprzez wypełnienie kwestionariusza dotyczącego procesów zarządzania innowacjami w firmie. W oparciu o uzyskane odpowiedzi generowany jest raport, w którym wyniki dają możliwość porównania się na tle przedsiębiorstw danej branży w Europie i na świecie. Raporty porównawcze wskazują na słabe i mocne strony poziomu zarządzania innowacjami w firmie. Są one poufne, a dostęp do nich mają wyłącznie zainteresowane firmy. Obecnie w bazie znajduje się około 5000 raportów firm z całego świata. Otrzymane wyniki prezentowane są w postaci wykresów, tabel oraz opisów porównawczych.

II etap: doradztwo – na podstawie raportu ekspert sieci Enterprise Europe Network dokonuje obiektywnej analizy stanu faktycznego przedsiębiorstwa, przygotowuje rekomendacje dotyczące wdrożenia rozwiązań usprawniających zarządzanie innowacjami w przedsiębiorstwie i opracowuje plan działania w oparciu o te rozwiązania.

III etap: informacja zwrotna – ekspert oraz firma udzielają wzajemnej informacji zwrotnej,
która ma na celu ocenę efektywności usługi doradczej.

Zapraszamy przedsiębiorstwa, które:

  • postrzegają innowacje jako klucz do wzrostu i rozwoju innowacyjnych produktów/usług, procesów, modeli organizacyjnych i biznesowych;
  • zatrudniają co najmniej 5 pracowników;
  • operują na rynku przynajmniej 2 lata. 

 

Usługa jest w całości bezpłatna. Praca eksperta jest sfinansowana ze środków programu ramowego Horyzont 2020.

Skontaktuj się z naszym ośrodkiem Enterprise Europe Network w GAPR sp. z o.o. i sprawdź czy kwalifikujesz się do miana innowacyjnych w Europie.

Na wszelkie pytania odpowie: Marek Wasilewski  e-mail: mwasilewski@gapr.pl telefon: 32 339 31 60.

więcej Informacji TUTAJ