Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcejpl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

STOM 2019. Spotkania brokerskie dla branży metalowej i maszynowej. Kielce

pobierz pdf

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach we współpracy z Ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. organizuje spotkania kooperacyjne STOM 2019 w ramach Przemysłowej Wiosny Targów Kielce.

Dla kogo ?

Targi STOM w Kielcach to prezentacja najnowszych technologii i maszyn, najnowocześniejszych technologii, narzędzi i materiałów stosowanych w obróbce metali, w tym:
  systemy cięcia laserowego i wodnego,
  gięcie i formowanie,
  wycinanie i malowanie,
  maszyny,
  urządzenia i rozwiązania technologiczne oraz materiały stosowane w branży spawalniczej,
  systemy zaprojektowane do obsługi procesów spawania, urządzeń automatycznych, robotów, linii technologicznych i gazów technicznych.

Spotkania B2B

Bezpośrednie spotkania firm podczas STOM to idealna okazja do nawiązania kontaktów i zapoczątkowania przyszłych kontraktów biznesowych. Udział w spotkaniach pozwala uczestnikom na nawiązanie kontaktu z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Indywidualne spotkania bilateralne są wcześniej aranżowane i asystowanie przez sieć EEN. Spotkania kooperacyjne STOM 2019 to doskonała okazja do promocji swojej oferty.

Rejestracja STOM 2019 !

Ważne daty:

  15 marca 2019 roku- zakończenie naboru zgłoszeń
  18-22 marca 2019 roku– aranżacja spotkań
  od 10:00 do 15:00 spotkania brokerskie

Organizator zapewnia:

  dobór partnera do indywidualnych rozmów, aranżacja spotkań, opracowanie planu spotkań,
  miejsce spotkań i rozmów na terenie targów- wsparcie organizacyjne przed, podczas oraz po spotkaniach, organizacja spotkań, catering, sale wyposażone w laptopy z dostępem do internetu,
  bezpłatna obsługa tłumacza w trakcie spotkań,
  koszty udziału w spotkaniach brokerskich- udział jest bezpłatny. Firma nie ponosi żadnych kosztów związanych z udziałem w spotkaniach,
  organizator zapewnia wszystkim firmom, które zgłoszą udział w spotkaniach bezpłatne wejściówki na targi,
  wsparcie organizatora przed, podczas oraz po spotkaniu w zakresie sporządzenia oferty- pomoc w opracowaniu oferty, tłumaczenie oferty oraz opracowanie i druk pakietów informacyjno-promocyjnych z ofertami firm.

Miejsce:

TARGI KIELCE, ul. Zakładowa 1

Kontakt:

EEN GAPR Gliwice – Katarzyna Glib, +48 32 339 31 63
EEN SIPH Kielce – Sylwia Zieja, +48 41 368 02 78

Główni organizatorzy: