Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Szkolenie dla branży medycznej nt. Prezentacja dedykowana Inwestorowi

pobierz pdf

Zapraszamy w dniu 20 kwietnia 2016 r. na zamknięte szkolenie dedykowane branży medycznej na temat: technik, praktycznych aspektów oraz podejścia do przygotowania oferty w formacie ,,pitch presentation”.

Miejsce szkolenia: Centrum Edukacji i Biznesu NOWE GLIWICE, 
Gliwice, ul. Bojkowska 37, Budynek 4 – Maszynownia, sala 013 parter 

Prowadzący szkolenie: Pan Dr Piotr Kaczmarek – Kurczak, wykładowca w Katedrze Przedsiębiorczości – Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Obecnie format ,,pitch presentation” – krótkich 15-20 minutowych prezentacji jest najbardziej popularną metodą wstępnej oceny pomysłu/inwestycji praktykowaną zarówno przez inwestorów indywidualnych, jak i fundusze VC.

Na szkoleniu ekspert Pan Dr Piotr Kaczmarek – Kurczak, wykładowca w Katedrze Przedsiębiorczości Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, który oprócz pracy na uczelni ma bardzo bogate doświadczenie w rozwijaniu start-upów i współtworzenia ich ścieżek rozwoju oraz współpracy z funduszami VC, zaprezentuje techniki, praktyczne pomysły i rozwiązania pomocne do przygotowania skutecznej ,,pitch presentation”. Spotkanie będzie również doskonałą okazją, aby przedstawić Państwu najbliższe wydarzenia, na których będziemy promować klaster.

Szkolenie jest bezpłatne, nie zapewniamy jednak wyżywienia. Zgłoszenia należy dokonać na formularzu zgłoszeniowym, dostępnym on-line pod poniższym linkiem https://docs.google.com/forms/d/1EG6kMrE2kFvyvIPPje3azV-5AoUcI_RzmL7ODP9K-2E/viewform?c=0&w=1

Agenda