logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

UWOLNIĆ BIZNES- Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

pobierz pdf

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. po raz kolejny została Partnerem Instytucjonalnym Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 18-20 października 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska firmowego podczas tegorocznych Targów Biznes Expo.

Będzie to niepowtarzalna okazja do spotkania i przybliżenia Państwu aktualnej oferty naszej Spółki, a przede wszystkim:

  • Na firmy z branży medycznej będą czekali konsultanci, którzy przedstawią ofertę w ramach Kluczowego Klastra MedSilesia (www.medsilesia.com)
  • Na poszukujących możliwości rozwoju swojego przedsiębiorstwa będą czekali nasi doradcy.
  • Wszystkich zainteresowanych światem innowacji, nowoczesnych technologii i nowatorskich rozwiązań zapraszamy na nasze stoisko do poznania szczegółów II FESTIWALU INNOWACJI I TECHNOLOGII ( więcej na www.fi-IT.pl).

Tegoroczny Kongres obejmuje 10 bloków tematycznych, z których każdy dzieli się na sesje panelowe i warsztaty. Przedsiębiorcy, naukowcy i samorządowcy rozmawiać będą m.in. o innowacyjności w zarządzaniu, prawie i podatkach, rynku pracy i edukacji czy finansowaniu MŚP. Czym jest RODO i jak wpłynie na polskie firmy? Jak budować solidny zespół pracowników? Dla kogo są turkusowe organizacje? To tylko kilka pytań, na które eksperci postarają się odpowiedzieć w trakcie Kongresu. W programie nie zabraknie również zagadnień z zakresu marketingu, firm rodzinnych, czasu wolnego i automotive.

Szczególnie zapraszamy Państwa:

  • w dniu 19.10.2017 w godz. 9:00-11:00 na sesję pt. Innowacyjność- przyczyna czy konsekwencja prowadzenia biznesu? z udzaiłem Pana Prezesa Bogdana Traczyka.
  • w dniu 20.10.2017 w godz. 9:00-11:00 na sesję pt. Śląskie inwestuje. Jak finansować szkolenia i doradztwo dla firm? w ramach której przewidziane są konsultacje z Operatorami Podmiotowego Systemu Finansowania w województwie śląskim. Będą na Państwa czekali konsultanci GAPR, którzy udzielą wszelkich informacji nt. pozyksania dofiannsowania na szkolenia i doradztwo dla siebie lub swoich pracowników.

Udział w Kongresie jest bezpłatny, rejestracja na poszczególne sesje prowadzona jest na: www.rejestracja.ekmsp.eu.