logo unii

pl / en

BIP

Vouchery na innowacje w ramach projektu BioMan4R2

pobierz pdf
W ramach projektu BioMan4R2, którego uczestnikiem jest Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej sp. z oo., realizowanego w europejskim programie SMP COSME dostępne są vouchery, które można wykorzystać w działaniach związanych ze wspólnymi projektami innowacyjnymi, czy działaniami poprawiającymi stabilność i kompetencje przedsiębiorstwa.
Każda firma może ubiegać się o więcej niż jeden voucher, ale nie może przekroczyć ustalonego limitu finansowania w wysokości 60000 euro.
Gwarantujemy, że wypełnienie ankiety nie zajmie Państwu więcej niż 10 minut, a Państwa odpowiedzi będą pomocne w celu przygotowania profilu potrzeb przedsiębiorstw działających w branży medtech i life science w zakresie luk w zasobach i kompetencjach. Badanie jest przeprowadzone równolegle w 6 krajach, a jego wyniki będą ważne dla działań wspierających branżę medtech.
Ankieta jest anonimowa, ale zachęcamy Państwa do pozostawianie nam kontaktu, aby móc informować o naszych działaniach i ogłaszanych w ramach projektu naborach na vouchery.

Zapraszamy do udziału!

❗ Link do ankiety ❗