Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Warsztat pt.. „ZARZĄDZANIE DYSTANSEM. ZATRZYMAJ (SIĘ NA) CHWILĘ I ODNAJDŹ SIEBIE W SWOJEJ ROLI”- 28.06.2016 r., Gliwice

pobierz pdf

„Zatrzymaj się na chwilę… zwolnij… przystań…spójrz na to, co rzeczywiście masz robić. 

Odkryj swoje atuty i generuj rozwiązania na podstawie własnej wiedzy i umiejętności”.

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. wraz z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi zapraszają do udziału w warsztacie „Zarządzanie dystansem. Zatrzymaj (się na) chwilę i odnajdź siebie w swojej roli”. 

To nie jest kolejne szkolenie z modnego tematu jak asertywność, przywództwo, mediacje czy komunikacja. Tym samym odrzucamy „oklepane” tematy szkoleń i proponujemy innowacyjne myślenie o rozwoju zawodowym czy osobistym. 

Warsztat zostanie przeprowadzony w oparciu o metodologię „The Coaching Maps”, zgodnie z którą w projekcyjny sposób możesz podchodzić do swoich codziennych obowiązków i zadań, by generować rozwiązania tylko dla Ciebie skuteczne i Tobie właściwe. 

Cel warsztatu:

Warsztat zakłada pracę uczestników nad swoimi kompetencjami w poniższych obszarach:

  1. Dystans kontra siła zaangażowania zawodowego.
  2. Analiza mocnych stron i stosowne zarządzanie własnym potencjałem.
  3. „Maski i rekwizyty” Twojej roli – skuteczne rozwiązania w Twojej pracy

Dla kogo:

Warsztat przeznaczony jest dla osób chcących lepiej zarządzać, kierować, pracować, projektować i diagnozować. Oferujemy go tym, którzy chcą lepiej poznać siebie i odczuwać satysfakcję ze swojej pracy.

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną doświadczyć niestandardo­wych metod pracy i narzędzia jakościowego „The Coaching Maps”.

 

DANE ORGANIZACYJNE:

Termin szkolenia: 28 czerwca 2016 r.

Miejsce szkolenia: Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice, ul. Bojkowska 37, Budynek 4 „Maszynownia”, sala 013

Cena szkolenia:  400,00 zł brutto (zw. VAT). Cena obejmuje materiały edukacyjne, zaświadczenie, catering. W przypadku zgłoszenia 3 osób z jednej organizacji udzielamy 10 % rabatu.

Trener: Marta Geisler, współtwórca „The Coaching Maps”, Design Change-maker, ekspert ds. projektowania innowacji. Akredytowany Coach ICF, Certyfikowany Trener Biznesu specjalizujący się w tworzeniu scenariuszy do gier i symulacji biznesowych, współwłaścicielka firmy Reflexive, pedagog, socjolog, doktorantka  Uniwersytetu Jagiellońskiego, wykładowca akademicki specjalizujący się w warsztatach z zakresu zaawansowanych technik coachingowych.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Szczegółowych informacji o szkoleniu udziela:

Łukasz Szojda tel.: 32 339 31 67, e-mail: lszojda@gapr.pl

Zofia Stompor tel.: 32 339 31 46, email: zstompor@gapr.pl