Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Warsztaty dedykowane przedstawicielom sektora badawczo-rozwojowego, których infrastruktura i zasoby są wykorzystywane na rzecz obszaru medtech.

pobierz pdf

Faza przygotowania Action Plan w naszym regionie weszła w decydującą fazę, czerwiec, to intensywny miesiąc warsztatów i spotkań w sieci z naszymi Partnerami w regionie – interesariuszami projektu Medtech4Europe, dyskutujemy jak udoskonalić instrumenty wspierające infrastrukturę i obszar medtech.

Tworząc synergię z MedTech4Europe – ‘’Optimizing the impact of public policies in favour of research and innovation facilities in the field of medical technologies” i realizowanym również w naszym regionie projektem, który bezpośrednio dotykaja obszaru infrastruktury/usług realizowanych przez sektor nauki na rzecz przedsiębiorstw: InnoHEIs „Poprawa wydajności infrastruktury Badawczej i Innowacyjnej: od podzielonej do zintegrowanej i zrównoważonej współpracy”

Przedyskutowaliśmy dobre praktyki i inspiracje z wizyt studyjnych w ramach projektu, a podczas ostatnich warsztatów dogłębnie analizowano możliwości inspiracji z naszej wirtualnej wizyty i zarazem dobrej praktyki Technology transfer through shared equipment concept  – CETIM – Technical Center for Mechanical Engineering – z regionu Auvergne Rhone Alpes, a także CEA Technology Innovation Showroom zarządzanym przez CEA (Technological Research).