Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcejpl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Warsztaty dla przedstawicieli JST, biznesu i nauki

pobierz pdf

Zapraszamy na warsztaty realizowane w ramach projektu systemowego „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych”, które odbędą się 10 października 2014 r. w godz. 9.15 –13.00 w Restauracji Belcanto, ul. Ligocka 103, Katowice.

Szanowni Państwo,

 

W imieniu Zarządu Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o., serdecznie zapraszamy na warsztaty realizowane w ramach projektu systemowego „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych”, które odbędą się 10 października 2014r. w godz. 9.15 –13.00 w Restauracji Belcanto, ul. Ligocka 103, Katowice.

Warsztaty te są kolejnymi z cyklu sześciu spotkań regionalnych, mającymi na celu zbadanie potencjału regionu do rozwoju inteligentnych specjalizacji, jego skłonności do współpracy oraz zaufania pomiędzy aktorami, a także podejmowanie działań zmierzających do animowania postaw współpracy i przedsiębiorczości. Będzie to również doskonała okazja do bezpośredniej wymiany poglądów i doświadczeń w podejmowanych działaniach w zakresie pobudzania innowacyjności, a także zapoznanie się z bieżącymi działaniami w tym zakresie realizowanymi w ramach Obserwatorium Medycznego.

Oficjalne zaproszenie, szczegółowy program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy w załączeniu.

Zgłoszenia proszę przesyłać do dnia 8 października bezpośrednio na maila obserwatorium@gapr.pl lub faxem na nr: 32 33 93 117 na załączonym formularzu.

 

Pobierz pliki:

Agenda spotkania

Formularz zgłoszeniowy

Zaproszenie