Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Warsztaty: Praktyczna wiedza i umiejętności w zakresie komunikacji z otoczeniem, 21.10.2015 r. Gliwice

pobierz pdf

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty Dla Innowacji skierowane do przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego, przedstawicieli nauki i biznesu, organizowane przez działającą w naszym województwie Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych. W trakcie warsztatów, oprócz prezentacji bieżących działań Obserwatorium, będą mieli Państwo możliwość pozyskania praktycznej wiedzy i umiejętności w zakresie zdobywania poparcia dla działań innowacyjnych i programów społecznych poprzez nowoczesną komunikację z otoczeniem.

Warsztaty odbędą się 21 października 2015 r. w Gliwicach („Nowe Gliwice” Centrum Edukacji i Biznesu) i są realizowane w ramach projektu „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych” realizowanego w ramach Poddziałania 8.1.2 „Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli z Jednostek Samorządu Terytorialnego, ale również przedstawicieli biznesu, nauki, którzy chcą pozyskać praktyczną wiedzę w obszarze komunikacji i współpracy z otoczeniem. Mamy nadzieję, że warsztaty będą dla Państwa również doskonałą okazją do bezpośredniej wymiany poglądów i doświadczeń w podejmowanych przez Państwa działaniach w zakresie innowacyjności z przedstawicielami Obserwatorium Medycznego.

Agenda

Formularz zgłoszeniowy

Zaproszenie