Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Webinarium S3martMed „Wnioski wyciągnięte ze współpracy międzyregionalnej i spojrzenie na przyszłe programy UE dotyczące wyrobów medycznych”

pobierz pdf

Finałowe webinarium S3martMed
Wnioski wyciągnięte ze współpracy międzyregionalnej i ogólne spojrzenie na przyszłe programy UE dotyczące wyrobów medycznych

W tym miesiącu zbliżamy się do kluczowego etapu realizacji projektu S3martMed, tj. wyboru projektów międzyregionalnych, które będą oceniane przez zespoły klastrów i ekspertów w zakresie finansowania. Mogą Państwo uzyskać dodatkowe korzyści dzięki bezpośredniej informacji zwrotnej od ekspertów na temat potencjału i możliwości finansowania Państwa projektów. Jeśli chcesz stać się częścią tej grupy, lub po prostu szukasz partnera, z którym mógłbyś wspólnie realizować przedsięwzięcie związane z rozwojem Twoich produktów/usług/technologii w obszarze MedTech, to jest to dla Ciebie wielka szansa. Oferujemy możliwość sprawdzenia, czy wśród ponad 500 firm / zespołów badawczych będących członkami klastrów wchodzących w skład konsorcjum projektowego S3martMed są partnerzy dla Państwa firmy. Jednocześnie chcielibyśmy przedstawić Państwu najnowsze i praktyczne informacje na temat „Horizon Europe” w kontekście finansowania badań i innowacji”.

Partnerzy Projektu S3martMed organizują  webinarium w dniu 9 listopada 2020 r., w godzinach 14:00-15:30.
Jesteście Państwo firmą lub zespołem badawczym w dziedzinie medtech, zapraszamy do przedstawienia w ciągu 5 minut swojego projektu / swojego pomysłu na współpracę.

S3martMed 9.11 Agenda
Rejestracja

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.