Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Wielka Brytania atrakcyjna dla polskich przedsiębiorców!

pobierz pdf

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju (GAPR) oraz Brytyjsko – Polska Izba Handlowa (BPCC) zapraszają przedsiębiorców z Gliwic i okolic na konferencję poświęconą tematyce ekspansji polskich firm na rynki międzynarodowe, które odbędzie się 8 listopada 2017 w godz. 10:00 – 14:30 do Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice” ul. Bojkowska 37, budynek 3 (Cechownia, parter).

Polski eksport, który szacowany jest aktualnie na ok. 200 mld dol., rośnie w tempie ok. 6 proc. rocznie, a jego dynamika nadal będzie przyspieszać. Polskie firmy coraz lepiej radzą sobie na obcych rynkach i już ponad połowa z nich odnosi sukcesy. Istnieje wiele przepisów na jego osiągnięcie, ale z pewnością nie może w nich zabraknąć podstawowych składników takich jak: odpowiednia strategia, dobra znajomość rynku, często odmiennego od polskiego, oraz umiejętność nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. Jednocześnie rośnie rola polskich ośrodków regionalnych, których atrakcyjność w oczach inwestorów brytyjskich jest wysoka.

Podczas spotkania omówimy bieżącą dynamikę kontaktów gospodarczych pomiędzy Polską a Wielką Brytanią, a także przekażemy firmom z regionu wskazówki dotyczące tego jak efektywnie handlować z Wielką Brytanią.

Wydarzenie będzie prowadzone w języku polskim i jest bezpłatne dla zaproszonych gości.

W celu potwierdzenia udziału prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego imię, nazwisko, stanowisko i dane firmy na adres: marta.smolarek@bpcc.org.pl

Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek.