Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej


logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Wspieramy innowacje, bo liczą się pomysły….. Dowiedz się, jak możemy wspomóc Twój rozwój!

pobierz pdf

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. zaprasza 27.09.2017r. na godzinę 9:00 na bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców, rozpoczynające kolejny cykl spotkań środowych.

Podczas spotkania, które odbędzie się w Centrum Edukacji i Biznesu Nowe Gliwice przy ul. Bojkowskiej 37 w sali 013 w Budynku 4 „Maszynownia”, przybliżymy Państwu możliwości, usługi, ofertę naszych projektów i innych działań, które mogą pomóc w rozwoju działalności Państwa przedsiębiorstwa.

Będąc akredytowanym ośrodkiem innowacji, liderem projektów, a także aktywnie działając na rzecz wsparcia przedsiębiorczości wierzymy, że będziemy dla Państwa dobrym partnerem!

Zapraszamy i do zobaczenia w Gliwicach! 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, chęć uczestnictwa należy zgłosić wysyłając formularz zgłoszeniowy na adres e-mail: doradztwo@gapr.pl.

Liczba miejsc ograniczona, w związku z tym GAPR sp. z o.o.  zastrzega sobie prawo weryfikacji zgłoszeń. O przyjęciu zgłoszenia będzie decydowało potwierdzenie przesłane drogą e-mailową.

Szczegółowych informacji udziela:  Barbara Baron bbaron@gapr.pl  tel. 032 339 31 52

 

agenda spotkania

formularz zgłoszeniowy