logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Wspieranie innowacji w czasach COVID19 – międzynarodowy transfer technologii podczas wirtualnych spotkań brokerskich KETGATE

pobierz pdf

MATCHMAKING ONLINE!
Międzynarodowy transfer technologii i kluczowe technologie wspomagające w czasach #COVID19

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowym spotkaniu matchmakingowym jakie wspólnie z partnerami z 8 krajów organizujemy już 7. maja 2020 w ramach projektu KETGATE.

Spotkania brokerskie w ramach projektu #KETGATE jakie miały odbyć się w Budapeszcie podczas największych targów innowacji na Węgrzech # HUNGEXPO, zostały przeniesione całkowicie
w przestrzeń cyfrową.

Mamy nadzieję, że to Państwa nie zniechęci, a wręcz przeciwnie pozwoli w tym czasie pełnym ograniczeń, mimo wszystko rozwinąć skrzydła i swój biznes oraz poszukiwać innowacyjnych rozwiązań.
Prowadzenie działalności w tym trudnym okresie może być utrudnione, dlatego zależy nam na tym by mimo zamkniętych granic mieli Państwo możliwość dalszego rozwoju, prowadzenia prac badawczych i poszukiwania partnerów na arenie międzynarodowej.

Zarejestrowani uczestnicy to zarówno instytucja badawczo naukowe, przedsiębiorcy, uniwersytety
i instytucje otoczenia biznesu. Na chwilę obecną mamy już ponad 80  zarejestrowanych z 14 krajów. Docelowo planujemy  udostępnić 150 pokoi online umożliwiających spotkania i nawiązanie współpracy.
Spotkania odbywać się będą w dwóch seriach, co umożliwi zaplanowanie –  w specjalnie do tego przystosowanym systemie, kilku niekolidujących ze sobą rozmów z interesującymi Państwa partnerami.

Do niedawna taki scenariusz dla nas również brzmiałby jak science fiction, tymczasem my po prostu nie poddajemy się wirusowi i działamy! Do czego i Państwa gorąco zachęcamy.

Udział w spotkaniu jest darmowy, jednak liczba miejsc jest ograniczona.
DOŁĄCZ do spotkania i ZAREJESTRUJ SIĘ już dziś!

https://ketgate-central-europe-brokerage-event.b2match.io/