logo unii

pl / en

BIP

LITERY

KONTRAST

Wywiad z Prezesem Bogdanem Traczykiem | INNOWATOR ŚLĄSKA 2020

pobierz pdf

 

Zapraszamy do zapoznania się z rozmową przeprowadzoną przez Arenę Gliwice z prezesem GAPR Sp. z o.o. Bogdanem Traczykiem na temat konkursu Innowator Śląska 2020.

 

Już po raz dwunasty Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju w ramach projektu Enterprise Europe Network organizuje konkurs Innowator Śląska. 

Z tej okazji Bogdan Traczyk, prezes GAPR, został zaproszony do gliwickiej Areny, aby opowiedzieć o założeniach konkursu.

Zapraszamy do oglądania!

Ideą Konkursu Innowator Śląska 2020 jest promowanie i nagradzanie najbardziej innowacyjnych podmiotów z województwa śląskiego. Wyróżniamy te firmy i instytucje badawczo – rozwojowe, które podejmują się nowatorskich zmian wprowadzając najnowocześniejsze technologie, nowe produkty czy usługi i osiągają dzięki temu sukcesy biznesowe lub naukowe.

Uwaga!
Został przedłużony termin zgłaszania się do konkursu. Nowy termin składania wniosków upływa 31 lipca 2020 r.

 Szczegółowe informacje na temat zasad Konkursu, Regulaminu oraz Deklaracja Uczestnictwa dostępne są na stronie: http://innowatorslaska.pl/

Zapraszamy również do śledzenia naszego fanpage’a https://www.facebook.com/EEN.GAPR.Gliwice, na którym będą pojawiać się bieżące informacje dotyczące konkursu.

Chcesz wiedzieć więcej? Masz pytania? Napisz do nas: konkurs@gapr.pl